Electrolux EWT136580W Podstawowy Przewodnik Strona 1
  • Pobierz
  • Dodaj do moich podręczników
  • Drukuj
  • Strona
    / 60
  • Spis treści
  • BOOKMARKI
  • Oceniono. / 5. Na podstawie oceny klientów
Przeglądanie stron 0
návod k použití
használati útmutató
instrukcja obsługi
Инструкция по
эксплуатации
návod na používanie
Pračka
Mosógép
Pralka
Стиральная машина
Práčka
EWT 136580 W
Przeglądanie stron 0
Podsumowanie treści
Strona 1 - EWT 136580 W
návod k použitíhasználati útmutatóinstrukcja obsługiИнструкция поэксплуатацииnávod na používaniePračkaMosógépPralkaСтиральная машинаPráčkaEWT 136580 W
Strona 2
Strona 3 - Bezpečnostní informace
Strona 4 - Denní používání
Strona 5
Strona 6 - Tabulka programů
Strona 7 - Čištění a údržba
Strona 8 - Problémy při provozu
Strona 9 - Instalace
Strona 10 - MAXI 100 cm
Strona 11 - Životní prostředí
Strona 12
Strona 13
Strona 14 - Biztonsági információk
Műszaki jellemzőkMÉRETEK MagasságSzélességMélység850 mm400 mm600 mmTÁPFESZÜLTSÉG/FREKVENCIAÁRAMFELVÉTEL 230 V/50 Hz2300 WVÍZNYOMÁS MinimumMaximum0,05
Strona 15 - Napi használat
Strona 16 - 1) Fél töltethez
Strona 17 - Programtáblázat
Strona 18 - Ápolás és tisztítás
Strona 19 - Működési problémák
Strona 20 - Mosószerek és adalékok
Strona 21 - Üzembe helyezés
Strona 22 - Környezet
Strona 23
Strona 24
Strona 25 - Codzienna eksploatacja
Strona 26 - 3) W zależności od modelu
Strona 27 - Tabela programów
Strona 28
Strona 29 - Konserwacja i czyszczenie
Strona 30
Strona 31 - Instalacja
Strona 32
Strona 33 - POLSKA - Warunki gwarancyjne
Strona 34
Strona 35
Strona 36
Strona 37 - Ежедневное использование
Strona 38 - 4) В зависимости от модели
Strona 39 - Таблица программ
Strona 40
Электрическое подключениеСтиральная машина должна подключатьсятолько к однофазной сети напряжением 230В. Проверьте номинал предохранителей: 13 Ана 230